Hakkımızda

Halı Yıkamada Profesyonel Çözümler

Ev ve iş yerleri için ihtiyaç duyulan halı temizliğinde profesyonel çözümler sunmak üzere kurulan Mert Halı Yıkama Sakarya bölgesinde hizmet vermektedir.
Bireysel ve kurumsal talepler için her zaman hızlı çözümler üreten ekibimiz, özellikle ayak altı olan ve tozları içine çeken halıların derinlemesine temizlenmesi için, profesyonel halı yıkama makineleri ve kimyasallarda halıları temizlemektedir.
Sağlığa zararlı olan hiçbir temizlik malzemesi kullanmayan ekibimiz, her zaman insan sağlığını önceliği olarak benimsemiş bir sisteme sahiptir.

Her Kalitede Halı Temizliği

Sakarya’nın tüm bölgelerinde hizmet veren ekibimiz, özel el işçiliği ürünü olan halılardan makine halılarına kadar birçok farklı çeşit halıyı güvenle emanet edebileceğiniz firmamız, ücretsiz teslimat hizmetiyle profesyonel çözümlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Basmaya kıyamadığınız halılarınıza işlemiş olan tüm kirleri derinlemesine temizleyen ekibimiz, özel makineler yardımıyla hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Evinizdeki, iş yerlerinizdeki ya da konaklama merkezlerindeki halılarınızın derinlemesine temizlenmesi ve kısa süre içinde adresinize teslim edilmesi için Sakarya’nın bir numarası olmak üzere yola çıktık. Her zaman zaman kaybını yok eden bir anlayışla hizmet vermeyi ilke edindik.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen teknolojik imkanların farkındalığı içinde ilerlediğimiz sektörel yolculuğumuzda, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutacak hizmet kalitesi sunma hedefini belirledik. Eski ve yeni birçok yıkama tekniğini halının cinsine göre uygulayan firmamız, ilerleyen aşamalarda Türkiye genelinde hizmet vermek için sınırlarını genişletme amacındadır.

Beni Arayın!

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Ekonomik Fiyatlar

Endüstriyel ve mobil yıkama makinelerimizle temizliğini sağladığımız halı, koltuk ve perdelerinizi kurumsal ve bireysel talepleriniz için en ekonomik fiyat seçenekleriyle temizliyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz teslimat ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı ekonomik fiyatlarımızla birleştirerek, %100 memnuniyet ilkesiyle hareket ediyoruz. Yüzlerce mutlu müşterimizin referansları için bizimle iletişime geçin.

Sağlıklı Yaşam

Özellikle çocuklu ve evcil hayvan bulunan evlerde özel bir ihtimam gösterilmesi gereken halı temizliğinde, sağlığa zararlı kimyasallardan arınmış bir temizliği Mert Halı Yıkama güvencesiyle bulabilirsiniz.