Fiyatlar

Fiyatlar güncel fiyatlarımızdır. Servisimiz ücretsiz olarak halılarınızı alır ve belirtilen saatte yıkanmış / kurutulmuş olarak yine size teslim etmektedir.

Halılar

  • Makine Dokuma : 8 tl
  • Shagy : 10 tl
  • El Dokuma : 12 tl
Teklif Al

Stor Perde

Stor perde yıkama m2 fiyatı 10 tl’dir. Fiyatlar duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayınız.

Teklif Al

Yorgan & Battaniye Yıkama

Yorgan & Battaniye yıkama hizmetimizde tek yorgan ya da battaniye yıkama hizmeti 40 tl ‘dir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Al

Ekonomik Fiyatlar

Endüstriyel ve mobil yıkama makinelerimizle temizliğini sağladığımız halı, koltuk ve perdelerinizi kurumsal ve bireysel talepleriniz için en ekonomik fiyat seçenekleriyle temizliyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz teslimat ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı ekonomik fiyatlarımızla birleştirerek, %100 memnuniyet ilkesiyle hareket ediyoruz. Yüzlerce mutlu müşterimizin referansları için bizimle iletişime geçin.

Sağlıklı Yaşam

Özellikle çocuklu ve evcil hayvan bulunan evlerde özel bir ihtimam gösterilmesi gereken halı temizliğinde, sağlığa zararlı kimyasallardan arınmış bir temizliği Mert Halı Yıkama güvencesiyle bulabilirsiniz.